moje Taunusy aktualności lektury linki furki muza części


Często pojawiają się pytania, czy można kupić części do starych Fordów.

I dobrze by było na nie odpowiedzieć ;) No więc odpowiadam.
Jeśli nowy posiadacz OldForda uda się no zykłego splepu z częściami motoryzacyjnymi, najprawdopodobniej spotka się z całkowitym niezrozumieniem u sprzedawcy. Ów na początku będzie starał się mu wcisnąć części do Forda TAURUSA (USA), a następnie do Forda Sierry. W innych przypadkach może poprostu zostać zbyty stwierdzeniem: "tego nie mamy w katalogach". Nowy posiadaczu! Nie zniechęcaj się, tylko zgłoś się do właściwych osób ;) Wszelkich informacji na temat części zamiennnych - ich dostępności, cen i możliwych zamienników uzyskasz w klubach:

 

Taunus.PL >
Capri.PL >

 

Niektórzy nasi koledzy klubowi zajmują się zawodowo pomocą w odbudowie auta. Naprawiają je, wynajdują części zameinne, a nawet przygotowują do sportu. Zawsze można zwrócić się do nich z pytaniami lub prośbą o pomoc.


Chuder Capri Service >

  W swoim czasie powstał też pomysł na taki niby katalog, w którym znalazłyby się części, które udało się gdzieś kupić, lub zdobyć. Można też dopisywać wszelkiego rodzaju zamienniki i podróbki potrafiące zastąpić coraz droższe oryginalne części ...

katalog części